Hakkımızda

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlık, aile ve boşanma hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku ve yabancılar hukukuna kadar birçok alanda Türkçe ve İngilizce hizmet sunmaktayız. Büro politikalarımıza göstermiş olduğumuz hassasiyetle birlikte sunduğumuz hizmet kapsamında müvekkil memnuniyetini her seferinde daha yukarıya çıkaracak adımlar atmak için çalışıyoruz.

Müvekkillerimize vermiş olduğumuz hukuki hizmetler kapsamında; onların sektör içindeki ihtiyaç duyduğu hukuki eksikliği özenle tespit eder ve o alandaki eksiklikleri gidermeleri için titizlik göstererek güvene ve samimiyete bağlı çalışmalar yürütürüz.

Keser & Pehlivan Hukuk Bürosu’nun misyonu, müvekkillerine yüksek kaliteli, ahlak kurallarına uygun hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti sunma  hedefleridir. Müvekkillerimizin sorunlarını anlamak, güncel mevzuata göre sorunlarını çözmek ve gelecekteki sorunları öngörerek önlemek için tüm gayretimizle çalışırız. İletişim, yanıt verme ve ayrıntılara dikkat konularına odaklanarak maliyetine göre etkili hukuk hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz, Türkiye’nin saygın hukuk büroları arasında yerini almaktır. Müvekkillerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılayarak büromuzun müvekkil memnuniyeti politikasını uygulamak için gayret gösteriyoruz. Kuralımız her müvekkile her seferinde başarılı sonuç elde etmektir. Müvekkillerimize geniş bir kalite yelpazesi sunmak için uygulama alanlarımızı genişletmeye ve yeni uygulama alanları eklemeye devam etmekteyiz.

1467

VAKA

78

KURUMSAL FİRMA

Acil durumlar için cep telefonlarımız

0 506 932 25 86

0 545 860 39 82