Siteyi kullanan kişi, sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanım Koşulları”na ve “Gizlilik İlkeleri”ne tabidir. Site sahibi/yönetimi, “Kullanım Koşulları”nı ve “Gizlilik İlkeleri”ni her an değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu siteye internet bağlantısı verilmesi kesinlikle yasaktır. Site sahibi/yönetimi, yani Av. Musa KESER – Av. Nedim PEHLİVAN – KESER & PEHLİVAN Hukuk Bürosu , kendi ürettiği ve/veya satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan tüm telif haklarına sahiptir. Bu site içeriğinin hiçbir parçasının kopya görüntüsünün dahi başka bir web sitesinde veya diğer herhangi bir ortamda yer almasına hiçbir hal ve şartta izin verilmemektedir. Site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, tasarım veya benzeri düşünce ürünü, ezcümle sitenin herhangi bir içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, değiştirilemez, herhangi bir suretle paylaşılamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerik hiçbir surette ve hangi amaç için olursa olsun kullanılamaz. Aksi halde gerek hukuki, gerekse de Türk Ceza Kanunu’nun “Bilişim Suçları” başlığı altında düzenlediği bilgisayar programını ele geçirme, çoğaltma, sistem verilerini tahrip etme, delil tahrifi konularında ilgili kanun hükümlerinin uygulanması için cezai anlamda yasal takibat başlatılacaktır.

Site sahibi/yönetimi, bu sitede yer alan web sayfalarına, yalnızca sizin bilgisayarınızdan, ticari olmayan kişisel kullanımınız için erişmeniz ve bu web sayfalarını bu bilgisayarda bu amaçla görüntülemeniz için size devredilemeyen, sınırlı bir izin verir. Bu izin, size bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmemeniz, tüm hakları diğer tüm bildirimleri korumanız ve bu içerikle birlikte yer alan veya bu sitede sair surette belirtilen tüm kayıt ve koşulları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla verilir. Site sahibi/yönetimi size sarih veya zımni olarak hiçbir hak veya lisans vermez. Bu siteden erişilebilen tüm yazılım ve diğer malzemeler, söz konusu kendi kayıt ve koşullarına ve bildirimlerine tabidir. Site kullanım koşullarına uymamanız halinde, size verilmiş tüm haklar önceden bildirilmeksizin otomatik olarak sona erecektir. Bu siteye erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir. Sitede yayınlanan bilgilerin bir kısmı veya hepsi bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Bu bilgiler ticari amaçla bulundurulmamakta olup, tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site sahibi/yönetimi kullanıcılarına sunduğu bilgilerin güncel veya eksiksiz olması konusunda açıktan veya zımnen hiç bir garanti vermez, bu site teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. Herhangi bir karar vermeden önce, dosyanızın son durumu hakkındaki bilgileri, büromuzdan mesai saatleri dahilinde öğrenebilirsiniz. Sunulan bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini teyit etme sorumluluğunu yerine getirmeyen kullanıcının güncel olmayan, yanlış veya eksik bilgiden ve buna dayalı olarak yapılan işlemlerden ve bu işlemlerin dolaylı veya direkt sonuçlarından dolayı site sahibi/yönetiminin hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur. Kullananlar bu bilgilerin yanlışlığı veya kendilerini zarara uğrattığı gibi iddialarda bulunamazlar. Buradaki bilgilere dayandığı iddia edilen iş veya işlemlerden dolayı Site sahibi/yönetiminin bir sorumluluğu iddia edilemez.

Site sahibi/yönetimi bilgileri güncel tutmak veya sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme sorumluluğunu almaz ve bu sorumluluğu açıkça reddeder, üçüncü kişiler tarafından sunulan bilgilerin ulusal ve uluslararası mevzuatla uyumlu olmasını ve doğruluğunu garanti etmez. Hata, ihmal veya eksiklik, yanlış beyan, vaat edilen hizmetlerin yerine getirilmesinde veya ifasında meydana gelecek bir aksaklık veya aksaklık iddiası karşısında ve üçüncü kişi gerçek ve tüzel kişiliğe başvurunun sonuçsuz kalması durumlarında doğabilecek zararlar sebebiyle sorumluluk kabul etmeyeceğini açıkça beyan eder.

Site sahibi/yönetimi, siteye veya sayfalara kesintisiz giriş sağlanacağı ve belirli bir amaca uygun olacağı da dahil olmak üzere (bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla) zımnen veya sarih olarak hiçbir yasal ve/veya teknik garantiyi vermemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir. Site sahibi/yönetiminin, kullanıcıların siteyle ilintili eylemleri ve/veya kararları nedeniyle ve ayrıca kullanıcıya kullanım kolaylığı veya bilgilendirme sağlamak için verilen linklerden ulaşılacak site içerikleri nedeniyle doğabilecek dolaylı dolaysız her türlü zarardan hiç bir sorumluluğu yoktur. Siteyi kullanan ve kullanmaya devam eden herkes, bu şartları kabul etmiş sayılır.